Курс з фінансової грамотності дітей 6-15 років в Aurum Soul Club


… Краще, що можуть дати батьки своїм дітям — це приклад, якими бути, коли вони виростуть (с).
 
А ми переконані, що в цей список можна додати і основи фінансової грамотності! Адже, ким би не захотіла ваша дитина стати в майбутньому — ці знання 💯 знадобляться ій в житті!
 
Курс з Фінансової Грамотності Дітей «Юні підприємці» — це актуальний та інноваційний освітній проект, який відкриє дітям закони фінансового світу, пропрацьовує сімейно-психологічні упередження стосовно грошей через різні вправи та Фінансово-психологічну Тренінг-гру «Psychology of Money», готує дітей до мінливості світу та вчить швидкій адаптації у ньому, допомагає у визначенні своєї унікальності та цінності, і вже у ранньому дитячому віці розуміння своє ніші.
 
Мета курсу: допомогти дитині отримати знання з фінансової грамотності, знайти та відкрити свої сильні сторони, а також за допомогою виданих батькам рекомендацій перевести практичні знання на рівень фінансових рефлексів.
 

Що дасть курс з фінансової грамотності дітей:

  1. Допоможе дитині отримати знання з фінансової грамотності, яких не навчають в школі, але без яких не можливо бути успішним та реалізованим у дорослому, швидкоплинному, конкурентно орієнтованому світі.
  2. Виховає в дитині вміння почекати та зважити перш ніж купити, те що вона хоче. Адже уже доведено численними експериментами, що діти, які могли відкласти свої задоволення та почекати, в майбутньому виростали і ставали набагато успішнішими, чим ті у яких такої якості не було.
  3. Сформує у дитину звичку вибирати на що краще витратити гроші. Така якість: зважування куди витратити гроші, формує у дитини уявлення про те, що гроші мають здатність закінчуватися, тому ними потрібно розумно розпоряджатися.
  4. Познайомить дітей з законом накопичення грошей, а саме чим більше відкладаємо, тим більше в результаті маємо. Такі знання привчать дитину до відкладання грошей, а в майбутньому до інвестування, і формування пасивного доходу.
  5. Пропрацюємо психологічні упередження стосовно грошей, які йдуть з покоління в покоління. Це дасть змогу дітям відноситися до грошей не як до цінності, не як до чогось поганого чи доброго, а як до простої енергії яка приходить на цілі. Такий підхід в майбутньому сформує те, що не ваші діти працюватимуть на гроші, а гроші на них.
  6. Діти знайомлячись з грошима, почнуть більше розуміти як і звідки приходять гроші, як їх можна заробити. Такі знання сформулюють усвідомлення дітей, що їх батьки також «не малюють» гроші, а вони дійсно сильно стараються і працюють щоб купити їм чергову іграшку, таке розуміння навчить поважати батьків та їх турботу, а також наступного разу з розуміння віднестися до відмови батьків у покупці чергової дрібнички.
  7. В процесі, діти дізнаються формулу успіху та отримання фінансової свободи: знання, уміння, унікальність, дія. Дане усвідомлення вмотивує дітей до навчання та пізнавання світу, себе, для того щоб у майбутньому бути конкурентно спроможним, що рівно успішним.
  8. Працювання над внутрішніми задатками та властивостями дітей, розкриття власного потенціалу. Це дає можливість дитині краще зрозуміти себе, прийняти себе, віднайти у собі унікальні здібності та таланти, які в подальшому розвиваючи можна буде монетизувати.
  9. Пропрацювання психологічних бар’єрів у комунікації з оточуючим світом. Таке пропрацювання дасть можливість дитині відкрито заявляти світу про свої потреби та свої особливості, що в результаті дасть змогу знайти свою унікальну нішу та своїх людей, щоб розвиватися у ній і бути успішним, що дуже актуально в сучасному світі.

Навчальна програма розроблена та змодельована так що її зможуть зрозуміти та спробувати в реальному житті маленькі люди.

Опис програми курсу з фінансової грамотності:

Програма навчання на курсі фінансової грамотності складається з 3 Модулів.

1 МОДУЛЬ «Фундамент фінансів».

Перший модуль курсу з фінансової грамотності дітей, направлений на формування у дітей базових знань про світ фінансів. В першому модулі діти познайомляться з такими поняттями як гроші, їх функції, історія грошей, дізнаються про фінансову  безпеку та споживчу грамотність. Зрозуміють що таке бюджет і як його формувати, яка система сімейного бюджету. Познайомляться з світом професій, дізнаються що таке оплата праці, і від чого залежить її різниця.

Кількість занять в модулі:  8 занять
Тривалість заняття: 2 год
Тривалість модулю: 2 місяця (якщо одне заняття в тиждень)

2 МОДУЛЬ « Я у світі фінансів»

 Другий модуль курсу з фінансової грамотності дітей, направлений на закріплення, відшліфовування, а також практичній апробації знань та умінь, які діти отримали у першому модулі за допомогою програвання та проживання реальних професійних ролей, життєвих ситуацій, з гральними грошима, які один в один виглядають як справжні під час настільної Фінансово-психологічної Тренінг-гри «Psychology of money».

Кількість занять в модулі: 8 занять
Тривалість заняття: 2 год
Тривалість модулю: 2 місяця (одне заняття в тиждень)

3 МОДУЛЬ: «Гроші працюють на мене»

В третьому модулі ми будемо працювати над розкриттям внутрішньої унікальності дитини, будемо шукати ті вміння, які найкраще розвинені у дитини, вибудуємо певний бізнес-план відповідно тієї ніші, яка найбільше імпонує дитині.

Навчимося  планувати свій бюджет, ставити та прописувати фінансові цілі, і шукати можливості їх реалізації.

Розглянемо що таке інвестиції, куди можна інвестувати і для чого.

А  найголовніше в цьому модулі кожна дитина пройде етап від формування бізнес-ідеї до створення мікро-бізнесу та зароблення перших свої грошей

Кількість занять в модулі: 2 занять
Тривалість заняття: 2 год
Тривалість модулю: 2 місяця (одне заняття в тиждень)

Для кого програма:

Дана програма актуальна і результативна для сприйняття дітьми віком від 6 до 15 років, проте так, як між шестирічнками  і п’ятнадцятирічками є певні психологічні відмінності по віку, то при наборі окремо формуються дві групи молодша 6-10 (або 6-7,8-10) і старша 13-15, відповідно програма для обох груп однакова за наповненістю, проте подача її різна з врахуванням психологічних особливостей віку дітей.


📆 КОЛИ: Старт курса 21 березня 2020 на 16:00. Заняття будуть проходити раз на тиждень. Тривалість заняття — 2 години
💸 ВАРТІСТЬ: Вартість одного семестру 4 800 грн. Оплата можлива разово за семестр (4800 грн), так і окремо за заняття (по 600 грн)

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/MghxLP3QA3CK6fCq6 або телефоном 👉 097-785-96-99 (є вайбер)

Реквізити карти Приватбанку
5169 3305 1688 6352
ФОП Михалків-Качан О.І.
Призначення платежу: Надання інших індивідуальних послуг.
Будь ласка, вкажіть у коментарях своє прізвище, щоб ми могли ідентифікувати ваш платіж.

Навчання проводить: 💎 Анна Ланчук — магістр соціальної педагогіки, психолог консультант, тренер з фінансової грамотності дітей, модератор фінансово-психологічної тренінг-гри «Psychology of money». Досвід роботи з дітьми понад 7 років, вік від 1 до 16 років, починаючи з літніх таборів, центрів розвитку дітей, приватних та альтернативних шкіл до індивідуальних консультацій та групових тренінгів.