Запрошуємо на благодійний захід «Здорова родина — міцна Україна»


Вітаємо, друзі! Ми повертаємось в активний вересневий графік із чудовою новиною: Міжнародна громадська організація Аурум Соул Клаб стала партнером культурно-соціального благодійного заходу «Здорова родина — міцна Україна!».

Захід пройде 3 вересня о 17:00 за адресою — Київ, вул. Г. Ахматової 13-в.

Ми щиро запрошуємо вас, ваших рідних та діточок взяти участь у даному чудовому дійстві. На вас чекає корисна, пізнавальна та розважальна програма для дорослих та дітей! А саме:

  • безкоштовні процедури — БАК (безконтактний аналіз крові), соляна печера, вимірювання тиску електронним тонометром, зважування, вимірювання зросту, ЕКГ, солярій, масаж шиї та багато іншого! А також — поради та консультації лікарів — стоматолога, педіатра тощо;
  • концерт за участю зірок — Ніни Матвієнко, Оксани Стебельскої, Марії Бурмаки, Данила Карачевськогота інших;
  • цікаві квести, майстер-класи, конкурси, подарунки, театралізована ігрова програма, шоу аніматорів, батути, мильні бульбашки;
  • цікаві солодкі гостинці.

Захід пройде за підтримки громадського діяча Оксани Федоренко та Дарницької районної державної адміністрації в місті Києві. Ми раді долучитися до такого івенту, який служить не лише об’єднанням сімей та тому, про що ми мріємо найбільше — збиратися з хорошого приводу. Але і зайвий раз наголошує — що здоров’я це те, чому щоденно потрібно приділяти увагу!

До зустрічі 3 вересня!